Kontaktinformasjon og personale Alvøen AS Norsk avdeling:

Alvøen AS
Alvøveien 130,
5179 GODVIK
Telefon: (+47) 55506630
Email: firmapost@alvoen.no
NO 992761075 MVA

Gå til kontaktskjema eller søk om bli kunde

Alvøen AS

Alvøveien 130, 5179 Godvik
  (+47) 55506630
  firmapost@alvoen.no

NO 992761075 MVA

Teknisk support

Merkesystemer
  support@alvoen.no

Bestilling

Hovedepost
  firmapost@alvoen.no

Hendrik Fasmer jr

Daglig leder, Salg CNC fresebord
  (+47) 40413882
  hendrik@alvoen.no

Geir Erik Myhrvold

Salgskonsulent merkeutstyr
  (+47) 96202030
  geir@alvoen.no

Frode Tonning

Skiltsystemer og forbruksmaterialer
  (+47) 41631499
  frode@alvoen.no

Kristin Brekke

Regnskap
  (+47) 55506630
  kristin@alvoen.no

Tor Rydland

Serviceleder
  (+47) 40413883
  tor@alvoen.no

Simon Skauge

Servicetekniker laser
  (+47) 98486611
  simon@alvoen.no

Steffen Ellingsen

Servicetekniker Laser
  (+47) 41194838
  steffen@alvoen.no

Jeanette Lillebø Ekren

Nettside og markedsføring
  (+47) 92899985
  jeanette@alvoen.no

Ahmed Gati Al Fraji

Produksjonsmedarbeider

Lars Helge Patey Ystanes

Servicetekniker CNC
  (+47) 90011417
  lars@alvoen.no

Svein Erik Moi

HR / Administrasjon
  (+47) 92246056
  svein@alvoen.no

Rune Johnsen

Servicetekniker Laser og CNC
  (+47) 93048416
  rune@alvoen.no

Giovanni Scorrano

Lager og produksjon

Marius Tonning

Lager og produksjon

Per Forsberg

Servicetekniker Laser og CNC avd. Øst
  (+47) 90743315
  per@alvoen.no

Øyvind Tangen

Servicetekniker CNC avd. Øst
  (+47) 40013125
  oyvind@alvoen.no

Kontaktinformation och personal Alvöen AB Sverige:

Alvöen AB
Göteborgsvägen 51,
518 30 SANDARED
Telefon: (+46) 705880087
Email: johan@alvoen.se
SE org.nr. 559221-6088

Alvöen AB

Göteborgsvägen 51, 518 30 Sandared
  (+46) 705881919
  johan@alvoen.se

SE org.nr. 559221-6088

Teknisk support

 
  johan@alvoen.se

Beställning


  johan@alvoen.se

Johan Millby

Salgskonsulent / service
  (+46) 705880087
  johan@alvoen.se

Patrik Kivistö

Servicetekniker
  (+46) 703646303
  patrik@alvoen.se

 

Kenneth Nilsson

Servicetekniker
  (+46) 705510279
  kenneth@alvoen.se

Katarina Andersson Millby

Markedsføring
  (+46) 706914708
  katarina@alvoen.se

 

Kontakt oss

Back to Top